Які роботи ми виконуємо.

Оскільки риба відноситься до швидкопсувних продуктів, питання холоду особливо гостро стоїть ще на самому етапі улову. Для максимального уповільнення процесів життєдіяльності спійманої риби, у всіх циклах, в обов’язковому порядку, повинні бути присутні штучні джерела холоду.

Процес рибопереробки починається ще в морі, на спеціальних судах-фабриках, де улов піддається швидкому охолодженню і подальшій заморозці.

Заморожена продукція з таких “морських фабрик” надходить на переробні берегові фабрики і / або розподільні термінали. Там відбувається процес охолодження з подальшим етапом зберігання замороженої риби.

Найчастіше на таких підприємствах застосовується контактна заморозка в плиткових швидкоморозильних апаратах. Така заморозка характеризується швидкістю процесів, великими обсягами виробництва і зручною формою готової продукції (замороженими брикетами) для зберігання і / або транспортування.

Для охолодженні риби успішно застосовують льодогенератори (лускатий лід), камери охолодження і заморозки готової продукції.

Приклад проекту

системи охолодження для переробки та зберігання ягідної продукції


  Комплексні рішення систем холодопостачання для рибопереробних підприємств.

  Пропонуємо комплексний розрахунок, проектування, поставку та монтаж систем для охолодження, заморозки і зберігання риби, підтримання мікроклімату в приміщеннях з використанням інноваційних та енергоефективних технологій.

  Наші фахівці допоможуть вам в оцінці різних типів систем, підберуть найбільш ефективну і економічно вигідну комплектацію, яка буде відповідати вашим довгостроковим вимогам до технічного обслуговування і бюджетам. Ми надаємо гарантію на обладнання від виробника і виконані роботи.

  Як ми працюємо.

  Зараз

  Розкажіть нам про свій проект, запросіть консультацію

  За 24 години

  Ми зв’яжемося з Вами
  та узгодимо технічне
  завдання

  За 2 дня

  Ми розробимо
  комерційну
  пропозицію

  За 1 тиждень

  Робимо розрахунок
  системи та підбір
  обладнання

  За 1-5 дні

  Підписуємо договір
  та складаємо графік
  робіт

  За 1-2 місяці

  Ви отримуєте
  готовий змонтований
  об’єкт

  Наші партнери.

  Маєте проект чи ідею?

   Оберiть файл