Які роботи ми виконуємо.

Потужна система холодопостачання для переробки птиці необхідна для всіх циклів термічної обробки м’яса і впливає не тільки на продуктивність, але і на якість готового продукту, його собівартість. Для кожного етапу виробництва необхідний індивідуальний підхід до вибору холодильного обладнання:

Для етапу охолодження тушок після забою застосовують системи охолодження рідини для отримання крижаної води. Чиллери складаються з холодильної машини і плівкового випарника таабо акумулятора льоду.

Заморожування м’яса птиці здійснюється в спеціальних камерах шокової заморозки з подальшим транспортуванням в низькотемпературні камери схову.

Субпродукти, які виходять в процесі виробництва, можуть заморожуватися в плиткових швидкоморозильних апаратах або охолоджуватися після фасування в спеціальних камерах з подальшим зберіганням. Підприємства, що спеціалізуються на виробництві яєць, можуть бути доповнені камерою схову і камерою заморожування меланжу.

Слід зазначити, що всі виробничі приміщення таких підприємств за санітарними нормами, повинні мати температурний режим не вище + 14С і швидкість повітряного потоку повітря не має перевищувати 0,2-0,5 м/сек, що ставить питання забезпечення кліматизації досить гостро.

Приклад проекту

системи охолодження для переробки та зберігання ягідної продукції


  Комплексні рішення систем холодопостачання для птахофабрик.

  Пропонуємо комплексний розрахунок, проектування, поставку та монтаж систем для охолодження, заморозки і зберігання виробів з птиці з використанням інноваційних та енергоефективних технологій.

  Наші фахівці допоможуть вам в оцінці різних типів систем, підберуть найбільш ефективну і економічно вигідну комплектацію, яка буде відповідати вашим довгостроковим вимогам до технічного обслуговування і бюджетам. Ми надаємо гарантію на обладнання від виробника і виконані роботи.

  Як ми працюємо.

  Зараз

  Розкажіть нам про свій проект, запросіть консультацію

  За 24 години

  Ми зв’яжемося з Вами
  та узгодимо технічне
  завдання

  За 2 дня

  Ми розробимо
  комерційну
  пропозицію

  За 1 тиждень

  Робимо розрахунок
  системи та підбір
  обладнання

  За 1-5 дні

  Підписуємо договір
  та складаємо графік
  робіт

  За 1-2 місяці

  Ви отримуєте
  готовий змонтований
  об’єкт

  Наші партнери.

  Маєте проект чи ідею?

   Оберiть файл