Які роботи ми виконуємо.

М’ясопереробні підприємства відносяться до досить енергоємних виробництв. Температурний режим відіграє основну роль у всьому ланцюжку переробки м’ясних продуктів. Собівартість холодильної обробки і енергоспоживання прямо пропорційно впливає на конкурентоспроможність підприємства.

Холодопостачання в мясопереробці передбачає впровадження в конструкцію холодильних установок енергозберігаючих опцій, в результаті чого економія може досягати 10-50% енергії, що в свою чергу дозволяє знизити собівартість продукції.

Застосування холоду направлено на:

 • охолодження, тобто природне видалення тепла для якісного зберігання і подальшого використання. Як правило, використовують повітряне, повітряно-крапельне охолодження або охолодження за допомогою крижаної води;
 • для заморозки використовують низькотемпературні холодильні установки, шокфростери, плиткові скороморозильні апарати. Щоб уникнути усушки продукції, м’ясо необхідно заморозити максимально швидко. При шоковому заморожуванні клітини тканин м’яса практично не руйнуються, оскільки рідина перетворюється в дрібні кристали льоду;
 • зберігання м’яса відбувається в середньо- і низькотемпературних камерах.

Приклад проекту

системи охолодження для переробки та зберігання ягідної продукції


  Комплексні рішення систем холодопостачання для м’ясокомбінатів.

  Пропонуємо комплексний розрахунок, проектування, поставку та монтаж холодильних систем, вентиляції та кондиціонування для підприємств з переробки м’ясної продукції з використанням інноваційних та енергоефективних технологій.

  Наші фахівці допоможуть вам в оцінці різних типів систем, підберуть найбільш ефективну і економічно вигідну комплектацію, яка буде відповідати вашим довгостроковим вимогам до технічного обслуговування і бюджетам. Ми надаємо гарантію на обладнання від виробника і виконані роботи.

  Як ми працюємо.

  Зараз

  Розкажіть нам про свій проект, запросіть консультацію

  За 24 години

  Ми зв’яжемося з Вами
  та узгодимо технічне
  завдання

  За 2 дня

  Ми розробимо
  комерційну
  пропозицію

  За 1 тиждень

  Робимо розрахунок
  системи та підбір
  обладнання

  За 1-5 дні

  Підписуємо договір
  та складаємо графік
  робіт

  За 1-2 місяці

  Ви отримуєте
  готовий змонтований
  об’єкт

  Наші партнери.

  Маєте проект чи ідею?

   Оберiть файл