Які роботи ми виконуємо.

Підприємства молокопереробної промисловості завжди пред’являють особливі вимоги до технологічного та холодильного обладнання. Особливо це актуально для обладнання, яке безпосередньо чи опосередковано має контакт з готовим продуктом (на основі розчину пропіленгліколю та води).

Такі агрегати як пластинчасті теплообмінники та плівкові випарники повинні мати спеціальне конструктивне виконання з застосуванням нержавіючої сталі, склад яких регламентований для використання.

Залежно від технологічного процесу на підприємстві, споживачі холоду на молокопереробних заводах носять змінний характер по холодопродуктивності.

Деякі операції технічного процесу переробки молока можуть досягати дуже великих значень тепловиділення, які потім необхідно охолодити за короткий проміжок часу (пікові навантаження). Ці параметри завжди необхідно враховувати.

Приклад проекту

системи охолодження для переробки та зберігання ягідної продукції


  Комплексні рішення систем холодопостачання для молокопереробних підприємств.

  Пропонуємо комплексний розрахунок, проектування, поставку та монтаж систем для охолодження рідини, плівкові випарники, акумулятори льоду, холодильне обладнання для камер зберігання, охолодження і заморозки.

  Наші фахівці допоможуть вам в оцінці різних типів систем, підберуть найбільш ефективну і економічно вигідну комплектацію, яка буде відповідати вашим довгостроковим вимогам до технічного обслуговування і бюджетам. Ми надаємо гарантію на обладнання від виробника і виконані роботи.

  Як ми працюємо.

  Зараз

  Розкажіть нам про свій проект, запросіть консультацію

  За 24 години

  Ми зв’яжемося з Вами
  та узгодимо технічне
  завдання

  За 2 дня

  Ми розробимо
  комерційну
  пропозицію

  За 1 тиждень

  Робимо розрахунок
  системи та підбір
  обладнання

  За 1-5 дні

  Підписуємо договір
  та складаємо графік
  робіт

  За 1-2 місяці

  Ви отримуєте
  готовий змонтований
  об’єкт

  Наші партнери.

  Маєте проект чи ідею?

   Оберiть файл