Які роботи ми виконуємо.

Основне завдання складських комплексів – зберігання і розподіл швидкопсувного товару, що потребує низькотемпературної обробки і зберігання. Щоб продовольчі товари не втратили свої органолептичні якості, обов’язково потрібно використовувати промислове холодильне обладнання для складських приміщень. Сучасно оснащені холодильні модулі з широким спектром функціоналу дозволяють зберігати будь-які продукти.

Залежно від категорії товару, необхідне обладнання з різними температурними режимами, такими як – щадний режим, глибоке охолодження, режим шокової заморозки.

Для підбору обладнання важливо враховувати ряд факторів:

 • продуктивність підприємства,
 • вид продукції,
 • обсяг приміщень,
 • вантажообіг.

Виділяють 3 групи морозильних і холодильних камер, які використовуються в мінімальних температурних режимах для зберігання продукції:

 1. камери шокової заморозки для зберігання при низьких температурах (охолодження готових страв і свіжої продукції). При шоковому охолодженні внутрішньоклітинна рідина перетворюється в лід, що збільшує термін зберігання і запобігає утворенню та розповсюдженню мікроорганізмів;
 2. камери з низькотемпературним режимом для зберігання заморожених продуктів і заморожування напівфабрикатів, м’яса, рибних виробів. Температурний режим від-15 ° С до – 25 ° С);
 3. середньотемпературні камери для зберігання і охолодження фруктів, овочів, ягід, продуктів харчування, квітів і ліків. Температурний режим від +10 ° С до -10 °С).

Приклад проекту

системи охолодження для переробки та зберігання ягідної продукції


  Комплексні рішення систем холодопостачання для логістичних центрів.

  Пропонуємо повний комплекс послуг з проектування, оснащення, монтажу, пуско-налагодження та сервісного обслуговування терміналів зберігання і логістично-розподільчих центрів під різні типи середньо- та низькотемпературних камер, установки шокової заморозки різної продуктивності.

  Наші фахівці допоможуть вам в оцінці різних типів холодильних систем, підберуть найбільш ефективне й економічно вигідне технічне рішення, яке буде відповідати вашим довгостроковим вимогам до технічного обслуговування і бюджетам. Надаємо гарантію на обладнання від виробника та виконані роботи.

  Як ми працюємо.

  Зараз

  Розкажіть нам про свій проект, запросіть консультацію

  За 24 години

  Ми зв’яжемося з Вами
  та узгодимо технічне
  завдання

  За 2 дня

  Ми розробимо
  комерційну
  пропозицію

  За 1 тиждень

  Робимо розрахунок
  системи та підбір
  обладнання

  За 1-5 дні

  Підписуємо договір
  та складаємо графік
  робіт

  За 1-2 місяці

  Ви отримуєте
  готовий змонтований
  об’єкт

  Наші партнери.

  Маєте проект чи ідею?

   Оберiть файл