Які роботи ми виконуємо.

Попереднє охолодження – життєво важливий етап після збору врожаю, який необхідний перед зберіганням. Оскільки існує велика різниця між температурою зібраного врожаю і сховищем для охолодження, основною метою попереднього охолодження є відведення тепла з ягід і фруктів після їх збору.
Швидкість є важливим моментом в установці режиму охолодження і залежить від тривалості часу між збором врожаю, початком його охолодження і вихідної температури ягоди. Таким чином, попереднє охолодження зменшує частоту дихання плодів, запобігає зниженню ваги і перезрівання, продовжує термін зберігання врожаю.

Поряд з цим, попереднє охолодження також пригнічує ріст різних мікроорганізмів, зменшує ризик захворювань, гниття і зростання бактерій.

Виділяють 2 основних типи охолодження:

Примусове охолодження відводить польове тепло за допомогою вентиляційних установок. У ній циркулює холодне повітря з високою швидкістю. Такий метод ефективний для попереднього охолодження вже упакованих ягід і кісточкових фруктів. Це досягається за допомогою спеціалізованої вентиляційної установки, яка монтується в холодильній камері в додатковій стіні.

Гідроохолодження – один з найпоширеніших і ефективних методів попереднього охолодження.

Спосіб включає обприскування (підходить для дрібних ягід і прискорює процес охолодження), або занурення продукції в холодну воду (ефективно для продукції, яка занурюється в воду під своєю вагою).

Ще одна перевага полягає в тому, що воно також очищує урожай. Однак різні патогени можуть поширюватися водою. Тому гідроохолодження вимагає належної якості води та управління санітарією. Для запобігання виникнення бактеріальних або грибкових захворювань, деякі фермери використовують хімічні засоби.

Після охолодження продукція зберігається в холодильних камерах (до 2 тижнів без РГС і до 6-8 тижнів з РГС).

Приклад проекту

системи охолодження для переробки та зберігання ягідної продукції


  Комплексні рішення для охолодження ягід.

  Ми компетентні у всіх тонкощах охолодження ягід і фруктів, тому всі етапи інжинірингу здійснюємо згідно з технологічними вимогами. Повний цикл будівництва “під ключ”.

  Наші фахівці допоможуть в оцінці різних типів систем охолодження, підберуть найбільш ефективну і економічно вигідну комплектацію, яка буде відповідати вашим довгостроковим вимогам до технічного обслуговування і бюджетам. Ми надаємо гарантію на обладнання від виробника і виконані роботи.

  Як ми працюємо.

  Зараз

  Розкажіть нам про свій проект, запросіть консультацію

  За 24 години

  Ми зв’яжемося з Вами
  та узгодимо технічне
  завдання

  За 2 дня

  Ми розробимо
  комерційну
  пропозицію

  За 1 тиждень

  Робимо розрахунок
  системи та підбір
  обладнання

  За 1-5 дні

  Підписуємо договір
  та складаємо графік
  робіт

  За 1-2 місяці

  Ви отримуєте
  готовий змонтований
  об’єкт

  Наші партнери.

  Маєте проект чи ідею?

   Оберiть файл